KONCERTEK
2018

2018. január 1. hétfő 19:00, Papp László Budapest Sportaréna

Mága Zoltán X. Budapesti Újévi Koncert 2018

2018. február 16. péntek 19:30, Művészetek Palotája

ZenePlusz bérlet – Az átváltozás

Suppé: Szép Galathea

Koncerttermi jelmezes játék

Galathea: Lukács Anita

Pigamlion: Horváth István

Ganimédesz: Hábetler András

Mídász: Szerekován János

Jelmez és díszlet: Árva Nóra

Rendező: Sylvie Gabor

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Budafoki Dohnányi Zenekar

Vezényel: Hollerung Gábor

2018. március 3. szombat 19:30, Zeneakadémia

Dohnányi bérlet

Borogyin: Polovec táncok

Liszt: I. magyar rapszódia

Dan-Hunh Wang: Rhapsody

Bartók: Zene húros hangszerekre, ütőkre és cselesztára

Közreműködik:

Kai-Chuang Tang - cimbalom

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Budafoki Dohnányi Zenekar

Vezényel: Yu-An Chang

2018. március 18. vasárnap 19:30, Művészetek Palotája

ZenePlusz bérlet - A hazugságok hálója

Kálmán Imre: Marica grófnő

Marica grófnő: Rost Andrea

Endrődy Wittenburg Tasziló: Boncsér Gergely

Populescu Dragomir Móric herceg: Hábetler András

Báró Zsupán Kálmán: Haja Zsolt

Liza, a húga: Rácz Rita

Lidi cigánylány: Balga Gabriella

Cuddenstein Chlumec Cecília hercegnő: Wiedemann Bernadett

Budafoki Dohnányi Zenekar

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Duna Művészegyüttes

Koreográfus: Juhász Zsolt

Rendező: Böhm György

Budafoki Dohnányi Zenekar

Vezényel: Hollerung Gábor

2018. április 7. szombat 19:30, Pesti Vigadó

Händel: Utrechti Te Deum és Jubilate

Csereklyei Andrea - szoprán

Megyesi Schwartz Lúcia - alt

Gavodi Zoltán - kontratenor

Szerekován János - tenor

Kocsis-Holper Zoltán - basszus

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Budafoki Dohnányi Zenekar

Vezényel: Hollerung Gábor

2018. április 22. vasárnap 19:30, Zeneakadémia

Dohnnányi bérlet

Zombola Péter: II. szimfónia

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Vass Lajos Kamarakórus

Budafoki Dohnányi Zenekar

Vezényel: Guido Mancusi

2018. május 18. péntek 20:00, Művészetek Palotája

III. Budapesti Nemzetközi Kórusünnep - Nyitóhangverseny

George Michael-Anders Edenroth: Freedom

Hogan: Oh Happy Day

Händel-Quincy Jones: Halleluja

Oriolus Kamarakórus (Magyarország)

Taipei Philharmonic Civic Chorale (Tajvan)

Cor di Jëuni Gherdëina (Olaszország)

S:t Petri Ungdomskör SPUK (Svédország)

Lipa (Horvátország)

Samford University A cappella Choir (USA)

Jazzation (Magyarország)

Sjaella (Németország)

The Real Group (Svédország)

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Vezényel: Hollerung Gábor

2018. május 20-21. vasárnap-hétfő 20:00, Művészetek Palotája

ÉNEKEL AZ ORSZÁG

Händel: Messiás

Szemere Zita - szoprán

Schöck Atala - alt

Megyesi Zoltán - tenor

Cser Krisztián - basszus

Országos Egyesített Kórus

Budafoki Dohnányi Zenekar

Vezényel: Hollerung Gábor

2018. május 20. vasárnap 23:59, Művészetek Palotája

III. Budapesti Nemzetközi Kórusünnep - Éjféli hangok - interaktív fény-hangverseny

Pěvecký sbor Imbus

Lautitia Kamarakórus

s:t Petri Ungdomskör SPUK

Samford University A Cappella Choir

Gioia di cantare

Kammerkoret Utsikten

Collegium Technikum

tea-cream-singers

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Vezényel: Hollerung Gábor

2018. június 10. vasárnap 19:00, Papp László Sportaréna

John Williams Filmharmonikusok

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Budafoki Dohnányi Zenekar

Vezényel: Hollerung Gábor

2018. augusztus 12. vasárnap 20:00, Gödöllői Királyi Kastély - Lovarda

Barokk Randevú

Händel: Utrechti Te Deum és Jubilate

Csereklyei Andrea - szoprán

Megyesi Schwartz Lúcia - alt

Gavodi Zoltán - kontratenor

Szerekován János - tenor

Blazsó Domonkos - basszus

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Budafoki Dohnányi Zenekar

Vezényel: Hollerung Gábor

2018. augusztus 17. péntek 20:00, Fesztiválkatlan - Tokaj

Zempléni Fesztivál

Kálmán Imre: Marica grófnő

Operett két részben

Marica grófnő: Rálik Szilvia

Endrődy Wittenburg Tasziló: Boncsér Gergely

Liza, a húga: Rácz Rita

Populescu Dragomir Móric herceg: Hábetler András

Báró Zsupán Kálmán: Haja Zsolt

Manja, cigánylány: Balga Gabriella

Cuddenstein Chlumec Bozsena hercegnő: Wiedemann Bernadett

Budapesti Akadémiai Kórustársaság

Budafoki Dohnányi Zenekar

Duna Táncműhely – koreográfus: Juhász Zsolt

Díszlet/jelmez: ErKa

Rendező: Böhm György

Vezényel: Hollerung Gábor

2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005